چرا آزمون آنلاین

با استفاده از این نرم افزار از نحوه سریع و درست تست زدن و آنالیز قبولی درسی خود را در کمترین زمان ممکن با انجام آزمون های متعدد بدست می آورید؛ نحوه انتخاب سوالات در آزمون ها به صورت تصادفی از کل سوالات موجود در بانک سوالات توسط هوش مصنوعی انتخاب گردیده تا کاربر بتواند با انجام چند آزمون خود را برای امتحان اصلی ارزیابی کرده و نقاط قوت و ضعف را برای تست زنی سریعا پیدا کند.

اطلاعات تماس

ثبت نام در سایت رایگان بوده و توسط آدرس ایمیل شما انجام می شود، برای آزمون وتست زنی باید کیف پول الکترونیکی خود را به مقدار کافی شارژ کرده باشید. دقت فرمایید یک آزمون خریداری شده را می توانید دو بار به صورت رایگان همان آزمون را مجددا امتحان بدهید و بعد از دوبار آزمون برای شما قفل می شود. همکاران پشتیبانی به صورت آنلاین در سایت آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. نام کاربری و پسورد شخصی خود را به هیچ وجه به دیگران واگذار ننمایید.

برگزاری آزمون به صورت تک درس وچند درس وکل دروس امکان پذیر می باشد. برگزاری آزمون از طریق رباط تلگرام هر تعدادسوال مورد نظر کاربر امکان پذیر می باشد. بر اساس نوع آزمون انتخابی مبلغ مورد نیاز قبل از ورود به آزمون نمایش داده می شود. برگزاری آزمون از طریق رباط تلگرام بابت هر سوال ازاعتبار کیف الکترونیکی شما کسر میگردد .

سیستم مالی نرم افزار به گونه ایی طراحی شده است که شما ابتدا به درگاه پرداخت آنلاین شتاب کشور وصل خواهید شد و بر اساس نیاز خود کیف الکترونیکی خود را شارژ خواهید کرد؛ برگشت وجه بعد از در اختیار گذاری سوالات آزمون به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد و در موارد خاص وجه برگشتی به عنوان اعتبار به کیف الکترونیکی شما واریز می گردد.


ما را دنبال کنید

با ما همراه شوید، ایده ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید و در قدرتمند شدن نرم افزار سهیم باشید

دسترسی سریع